Web Analytics Made Easy - Statcounter
 

کسرپسکی اینترنت سکیوریتی

پارس اسکن > کسرپسکی اینترنت سکیوریتی

خرید Kaspersky internet security:

از بین تمام محصولات کسپرسکی، اینترنت سکیوریتی محبوبیت بالایی دارد، به زبان ساده می توان گفت اینترنت سکیوریتی همان آنتی ویروس کسپرسکی است + فایروال + اسکن دائم فعالیت های کامپیوتر و ترافیک اینترنت شما.

اینترنت سکیوریتی مشابه آنتی ویروس کسپرسکی قابلیت بالایی در شناسایی بدافزارها و حذف آنها را دارد، همچنین ترافیک اینترنت و مرورگر شما مداوما در حال اسکن است و در صورتیکه به سایت مخربی مراجعه کنید و یا قصد دانلود فایل مخربی را داشته باشید کاملا هوشمندانه عمل کرده و مانع می شود، این امکان در آنتی ویروس کسپرسکی وجود ندارد.

 
🔗 جهت دانلود نسخه آزمایشی اینترنت سکیوریتی کسپرسکی مستقیما از سایت kaspersky.com اینجا را کلیک کنید.
 

تعداد کاربر
مدت اعتبار
قیمت
1 کاربر
365 روز
799,000 تومان
خرید لایسنس آنتی ویروس موبایل کسپرسکی
2 کاربر
365 روز
999,000 تومان
خرید لایسنس کسپرسکی

امکانات کلیدی Kaspersky internet security 2023:

 

1 – از کلیه دستگاه های شما، شامل کامپیوتر، لپ تاپ های ویندوزی، گوشی و تبلت های اندرویدی، تنها با یک لایسنس چند کاربر حفاظت میکند.

 

2 – کلیه نرم افزار های مخرب بر روی دستگاه شما، شامل بد افزارها، ویروس ها، تروجان ها و … را به سرعت شناسایی و از بین می برد.

 

3 – امنیت وب سایت هایی که به آنها مراجعه میکنید، فایل هایی که دانلود میکنید و حتی ایمیل های دریافتی شما را به دقت بررسی، و در صورت مشاهده هرگونه تهدید از ورود شما به آنها جلوگیری می کند.

 

4 – از دسترسی غیر مجاز به اطلاعات مهم شما، شامل کلمات عبور و فایل های شخصی، به طور کامل جلوگیری می کند.

 

5 – از دسترسی غیر مجاز هکرها به وب کم کامپیوتر شما جلوگیری خواهد کرد.

 

6 – امنیت کودکان شما را به طور کامل حفظ کرده و از دسترسی کودکان به سایت های نامناسب و نیز سایت های غیراخلاقی جلوگیری میکند. همچنین میتوانید رفتار کودکان خود را در فضای مجازی رصد کنید تا اطمینان حاصل کنید که خطری کودک شما را تهدید نمیکند.

 

7 – عملکرد بالای کسپرسکی اینترنت سکوریتی 2023 باعث میشود که همواره به صورت پشت صحنه از دستگاه شما حفاظت نموده، و در عین حال از سرعت و عملکرد کامپیوتر ویندوزی و یا گوشی اندرویدی شما کاسته نشود.

 

8 – حفاظت از اطلاعات گوشی اندرویدی شما در صورت مفقود و یا ربوده شدن و همچنین شناسایی موقعیت مکانی آن از دیگر مزایای اینترنت سکیوریتی کسپرسکی است.

 

خرید کسپرسکی internet security 2023