Web Analytics Made Easy - Statcounter
 

خرید آنتی ویروس کسپرسکی

پارس اسکن > خرید آنتی ویروس کسپرسکی

خرید آنتی ویروس اورجینال Kaspersky:

آنتی‌ویروس کسپرسکی کمک می‌کند تا از کامپیوتر شخصی و اطلاعات آن در مقابل ویروس‌ها و سایر بدافزارها محافظت کنید. آنتی ویروس کسپرسکی بر اساس تکنولوژی فضای ابری ساخته شده و جایزه‌های زیادی را برده است، با آنتی ویروس کسپرسکی خواهید توانست در مقابل تهدیدات به خوبی بایستید.

 

🔗 جهت دانلود نسخه آزمایشی آنتی ویروس کسپرسکی مستقیما از سایت kaspersky.com اینجا را کلیک کنید.
 

تعداد کاربر
مدت اعتبار
قیمت
خرید آنلاین
2 کاربر
365 روز
599،000 تومان
خرید لایسنس آنتی ویروس موبایل کسپرسکی
2 کاربر
365 روز
799،000 تومان
خرید لایسنس آنتی ویروس موبایل کسپرسکی

 

در سال های گذشته نرم افزارهای امنیت فضای مجازی پیشرفت بسیار زیادی کرده اند و قابلیت های کلیدی زیادی به این نرم افزارها اضافه شده است، کمپانی کسپرسکی نیز به عنوان یکی از پیشرو ترین شرکت ها در این عرصه، نرم افزارهای امنیتی خود را مجهز به امکانات ویژه ای نموده و محصولات متنوعی را شامل اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی کسپرسکی علاوه بر نسخه پایه، یعنی آنتی ویروس Kaspersky، عرضه کرده است.

 

پیشرفتی که از آن نام بردیم به هیچ عنوان از قدرت و جایگاه نرم افزار اولیه کسپرسکی یعنی آنتی ویروس کسپرسکی کم نکرده است، و آنتی ویروس کسپرسکی همچنان جایگاه ویژه و کاربرد خاص خود را دارا است، به ویژه آنکه هم در اینترنت سکیوریتی و هم در توتال سکیوریتی از هسته قدرتمند Kaspersky antivirus جهت اسکن و شناسایی فایل های مخرب استفاده می شود، لذا اگر با کمترین هزینه در جستجوی تامین امنیت کامپیوتر خود هستید خرید آنتی ویروس کسپرسکی بهترین گزینه برای شما است.

 

آنتی ویروس Kaspersky بیشتر برای کامپیوترهایی مناسب است که بسیار کم به اینترنت متصل میشوند، لذا اگر شما مداوما قصد استفاده از اینترنت را دارید بهتر است از اینترنت سکیوریتی و یا توتال سکیوریتی کسپرسکی استفاده کنید.

 

هسته قدرتمند آنتی ویروس Kaspersky 2023 در سایر نرم افزارهای کسپرسکی شامل اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی نیز استفاده شده است و به شما این امکان را میدهد که کلیه بدافزارهای موجود بر روی کامپیوتر و یا حافظه های جانبی را به دقت شناسایی و حذف کنید.